Dodaj ogłoszenie

18 000

Praca dla ogrodnika w Anglii

  • Miasto: Dorset
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Anglia
  • Opublikowany: 13 września 2017 14:32
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ogrodnik-anglia

Praca dla ogrodnika w Anglii (hrabstwo Dorset). Pełny etat. Wynagrodzenie roczne około 15 000 – 18 000 funtów w zależności od doświadczenia/umiejętności. Pracownik odpowiedzialny będzie za całoroczną pielęgnację ogrodu wielkości około 1 hektara.

Zakres obowiązków:
– ścinanie trawy na całej powierzchni całego ogrodu,
– opieka nad roślinnością, przycinanie żywopłotów i innych roślin,
– sadzenie, plewienie, podlewanie,
– porządki i inne ogólne prace związane z pielęgnacją ogrodu.

Informacje dodatkowe:
– ogród składa się z sadu i części warzywnej, otoczony jest polami i laskiem. Wcześniej były to tereny odwiedzane przez grupy wycieczkowe (około 4000 zwiedzających na rok), obecnie jest to teren zamknięty, prywatny,
– pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie w trzy-sypialnianym domku (odległość od najbliższej wioski i szkoły to około 0,5 mili),
– pracodawca zapewnia pełny zestaw urządzeń ogrodniczych dostępny.

WARUNKI
Stanowisko: Ogrodnik
Kraj: Anglia, Dorset
Nr oferty: 661
Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy).
Wynagrodzenie brutto: £15 000 – £18 000 rocznie
Tygodniowy czas pracy: Praca na pełny etat.
Zakwaterowanie: Darmowe zakwaterowanie w trzy-sypialnianym domku.
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: brak danych

WYMAGANIA
Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie pracy jako ogrodnik (odpowiednia osoba musi mieć doświadczenie i umiejętności posługiwania się narzędziami oraz urządzeniami ogrodniczymi),
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Język angielski na poziomie komunikatywnym
Wymagania dodatkowe: Praca samodzielna (wybrana osoba będzie zajmować się sama ogrodem

APLIKACJA DO PRACY (przycisk poniżej)

APLIKACJA

Tel. 94 34 000 54

źródło: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=661:ogrodnik-dorset-anglia

ID ogłoszenia: 52359b9250adfca9

Linki sponsorowane