Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

11,00 €/h

Elektryk, Niemcy – instalacje w budynkach

  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Praca za granicą
  • Opublikowany: 30 października 2012 12:36
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Elektryk Niemcy

Opis

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem
Miejsce zatrudnienia: okolice Monachium
Ilość miejsc pracy : 6
Rodzaj umowy: kontrakt do końca kwietnia 2013
Godziny pracy: min. 40 godzin tygodniowo
Zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
Kwalifikacje: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość języka niemieckiego: 3 osoby (dobra znajomość) + 3 osoby (podstawowa znajomość)

CV w języku niemieckim należy wysłać na adres mailowy: biuro@pilna-praca.pl z dopiskiem „ELEKTRYK”.

ID ogłoszenia: 291508fb9986e7fb

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.