Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  | 

Dodaj ogłoszenie
 

6000-7000 tys. za miesiąc

Pakowanie indyków – pracownik produkcji, Irlandia Północna

 • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
 • Państwo: Irlandia Pn.
 • Opublikowany: 10 października 2013 14:02
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Stanowisko: Pracownik produkcji drobiu (indyki)

Opis: Praca w renomowanej przetwórni mięsa drobiowego (indyki). Ogólny zakres obowiązków: wykrawanie mięsa (pełne przeszkolenie zapewnione przez pracodawcę na miejscu), segregacja, pakowanie mięsa, utrzymywanie czystości i sprzątnie miejsca pracy. Ponadto możliwa praca przy chwytaniu żywych indyków i umieszczaniu w maszynie transportującej do ubojni.

Najważniejsze strefy produkcji:
– strefa produkcyjna (rzeźnia) oraz gotowania – ubój, pakowanie indyków oraz ich części (serca, wątroby) do worków zamykanych próżniowo, pakowanie mięsa surowego,
– strefa magazynowa (końcowy etap produkcji) – pakowanie gotowych indyków, wkładanie do opakowań zbiorczych oraz układanie na paletach.

Kraj: Irlandia Północna
Nr oferty: 302

WYMAGANIA:
Doświadczenie zawodowe: Praca fizyczna, np. na budowie.
Wykształcenie: Nie wymagane
Język: Nie wymagany
Wymagania dodatkowe: Przez pracodawcę preferowani są sprawni, silni mężczyźni w dobrej kondycji fizycznej, gotowi na intensywną pracę w wymiarze nawet 60 godzin w tygodniu. Od kandydatów oczekuje się bardzo dobrego stanu zdrowia, wytrzymałości fizycznej oraz precyzji.

WARUNKI PRACY:
Długość kontraktu: 1 miesiąc (25 listopad 2013 – 22 grudzień 2013)
Wynagrodzenie: 6.31/h + bonus £500 lub £650 (bonus wypłacany jest t na koniec kontraktu, jako zwrot kosztów związanych z wyjazdem do pracy, tj, koszty biletu oraz szkolenia) 6.31/h + bonus £500 lub £650 (bonus wypłacany jest t na koniec kontraktu, ja
Tygodniowy czas pracy: Intensywna praca w wymiarze nawet 60-70h tygodniowo. Niezależnie od długości kontraktu – zapewnione przez pracodawcę minimum 200 godzin pracy przez cały okres zatrudnienia. Faktyczna ilość godzin może być jednak wyższa – nawet 300.
Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę, opłacane przez pracownika W pokojach 2- lub 4-osobowych. Koszt tylko: £7 dziennie. Zakwaterowanie oddalone jest od miejsca pracy o około 15 mil. Pracodawca zapewnia codziennie transport do pracy oraz do miejsca zamieszka
Wyżywienie: We własnym zakresie
Rozpoczęcie pracy: 25 listopad 2013 (TRWA REKRUTACJA)
Informacje dodatkowe: Zakwaterowanie oddalone jest od miejsca pracy o około 15 mil. Pracodawca zapewnia codziennie transport do pracy oraz do miejsca zamieszkania, po pracy. Koszt transportu za cały okres zatrudnienia wraz odbiorem z lotnisk: £80.

JAK APLIKOWAĆ DO PRACY?
1. Osoby które spełniają warunki oferty, prosimy o przesłanie CV w języku angielskim ze zdjęciem na adres: biuro@imperial.org.pl (w tytule e-maila proszę koniecznie wpisać swoje imię i nazwisko oraz podać nr oferty: 302). Prosimy o rzetelne przygotowanie CV, ponieważ pracodawca na podstawie CV dokona analizy przydatności kandydata do pracy oraz wyda i przekaże decyzję o zatrudnieniu do Imperial.

UWAGA:
CV musi zwierać bezwzględne zdjęcie oraz informację odnośnie poziomu języka angielskiego, posiadanych licencji na wózki widłowe.
Po przesłaniu CV należy zadzwonić do biura Imperial tel. 94 34 000 54 w celu potwierdzenia otrzymania przez Imperial CV. Dopiero wówczas CV zostanie przesłane do pracodawcy. 

2. W przypadku akceptacji do pracy, prześlemy Państwu e-mailem potwierdzenie zatrudnienia oraz warunki odbycia szkolenia na odległość w zakresie pobytu i wykonywanej pracy w Irlandii Północnej w 2013 na stanowisku pracownik produkcji. Koszt szkolenia wynosi 290 zł. (koszt jest zwracany klientowi w ramach bonusu na zakończenie pracy w wysokości £500 lub £650).

3. Zgodnie z Ustawą z dnia 20 kwietnia 2004r. o kierowaniu do pracy u pracodawców zagranicznych (Dz. U. z dnia 1 maja 2004 r.) osoba kierowana do pracy zagranicę, zobowiązana jest do podpisania umowy o skierowaniu do pracy u pracodawcy zagranicznego. Umowy zawierane są korespondencyjnie lub bezpośrednio w biurze Imperial w Koszalinie. W przypadku wybrania formy korespondencyjnej, koszt przygotowania oraz wysłania umowy pocztą kurierską w wysokości 40,00 zł.

ID ogłoszenia: 906521231f660d77

Linki sponsorowane

4 komentarze dla ogłoszenia “Pakowanie indyków – pracownik produkcji, Irlandia Północna”

 1. Witam mam 18lat od ponad roku pracuje przy produkcji palet.
  Aktualnie uczę się zaocznie ale żaden problem jest dla mnie przerwanie nauki.
  Posiadam uprawnienia na wózki widłowe,książeczkę sanepidowską + prawo jazdy kat.B
  prawie na zakończeniu.Jestem ambitnym i sumiennym bez żadnych nałogów.
  Jestem również zainteresowany jakąkolwiek pracą w Anglii,Niemiec, Holandia itp dosłownie wszędzie, jeśli ktoś by miał jakąkolwiek załatwienia pracy bym był bardzo wdzięczny o kontakt 🙂
  Każdej pracy mogę się podjąć.
  nr: Majkel- 667-539-850
  Gg: 20105778

 2. witam jestem zainteresowany każdą pracą za granicą ,
  posiadam uprawnienia na wózki widłowe ,
  posiadam doświadczenie w branży drobiarskiej
  wszelkie szczegóły pod tel 726653167

 3. logitech1982@o2.pl na 20 października 2013 @ 14:16

  jestem zainteresowany proszę o kontakt 607131822

 4. prosze o kontakt jestem zainteresowany kazda oferta pracy na dluzszy czas wszedzie irlandia anglia irak itp kontakt sylwek tel 723-87-38-65

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.