Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

do uzgodnienia

Zastępstwo dla 91-letniego pana w Fürth

  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 7 października 2013 15:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Ideal Pflege to prężnie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej oferująca pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.
Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece? Zgłoś się do nas już teraz!

Początek pracy: miesięczne zastępstwo od 31.10

Miejsce: Fürth koło Nürnberg

Do opieki jest starszy pan w wieku 91 lat, który ma 178 cm i waży 94 kg. Podopieczny porusza się za pomocą rollatora bądź wózka. Pacjent ma Pflegestufe II. Pan mieszka sam w mieszkaniu.

ZADANIA:
• Opieka nad podopiecznym
• Podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej
• Wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
• Przygotowanie i podawanie posiłków
• Organizacja czasu dla podopiecznego
• Pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Miłe usposobienie oraz cierpliwość
• Kobiety w wieku od 50 do 60 lat
• Osoby niepalące

OFERUJEMY
• Składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania ( nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS
• Legalną pracę w Niemczech
• Atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
• Organizacja wyjazdu
• Zwrot kosztów podróży
• Opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony Zespołu Ideal Pflege

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego na adres e-mail:
rekrutacja idealpflege.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: (0) 12 345 39 30, +48 883 357 366, +48 883 357 368

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege sp.z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

ID ogłoszenia: 65052497488d5145

Brak tagów

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby złożyć aplikację lub zostawić odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Oferty pracy

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.