Dodaj ogłoszenie

£250/tydz.+zakw

Pilna praca w Szkocji dla kucharki w restauracji hotelowej

  • Miasto: Inverness
  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Szkocja
  • Opublikowany: 15 marca 2014 14:56

Oferta pracy dla kobiety za granicą (Szkocja) w sektorze gastronomicznym. Nasz klient, pracodawca z hrabstwa Inverness-shire poszukuje do pracy w hotelu, do restauracji, kucharki z doświadczeniem oraz podstawową znajomością języka angielskiego. Do obowiązków kucharki będzie gotowanie dla około 30 osób dziennie, do w współpracy pozostałymi pracownikami kuchni. W sumie pracodawca w hotelu zatrudnia 6 pracowników z Polski. Praca w systemie dziennym, 5 dni pracy na tydzień.

Stanowisko pracy: Kucharka
Kraj zatrudnienia: praca Szkocja, Inverness-shire
Zakres obowiązków: gotowanie dla 30 klientów restauracji dziennie.
Zarobki: £250 tygodniowo + darmowe posiłki + darmowe zakwaterowanie!
Rozpoczęcie kontraktu: marzec 2014 – praca od zaraz!
Zakończenie kontraktu: 1 listopada 2014
Mieszkanie w pokoju jednoosobowym wraz z wyżywieniem zapewnione i opłacone przez pracodawcę!

Wymagania:
– język angielski – poziomie podstawowy
– doświadczenie w pracy na stanowisku kucharki

Aplikacja do pracy: http://www.imperial.org.pl/2014-03-14-praca-dla-kucharki-w-szkocji.php

ID ogłoszenia: 345324362a08619

Linki sponsorowane