Dodaj ogłoszenie

0

Kierowca międzynarodowy / Niemcy / Wywrotka / od 1700 €

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Praca za granicą
  • Opublikowany: 7 listopada 2013 14:54

HOLBERN – sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu zajmuje się rekrutacją kierowców międzynarodowych C+E. Naszym kandydatom oferujemy oferty pracy w Niemczech z bezpośrednim zatrudnieniem u niemieckiego pracodawcy. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Okolice Magdeburga

Opis stanowiska:
– przewóz materiałów sypkich
– system pracy 3/1 lub 4/1
– transport międzynarodowy
Wymagamy:
– podstawowej znajomości j. niemieckiego
– minimum rocznego doświadczenia w transporcie krajowym
– karty kierowcy
– prawa jazdy C+E
Oferujemy:
– wynagrodzenie składające się z podstawy + diety
– niemiecką umowę o pracę
– niemieckie świadczenia socjalne
Więcej informacji pod nr telefonu: 604 242 084
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na praca@holbern.pl wpisując w tytule KN/AL/2013
* Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kierowców nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 1795257c81bf1dfb

Brak tagów

Linki sponsorowane