Dodaj ogłoszenie

0

Płytkarz Niemcy – od 2000 euro

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 7 listopada 2013 14:32

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Płytkarz

Opis stanowiska:
– kładzenie płytek, kafelek oraz mozaiki na ścianach oraz podłogach
– układanie płytek z kamienia naturalnego
– fugowanie
– przygotowanie powierzchni pod dalsze prace wykończeniowe

Wymagania:
– doświadczenia w zawodzie na stanowisku płytkarza
– komunikatywna znajomość j. niemieckiego
– prawo jazdy kat. B
– sumienność, pracowitość i odpowiedzialność

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule PSD/P/11/2013

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de

ID ogłoszenia: 233527b6d9c1180d

Linki sponsorowane