Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  | 

Dodaj ogłoszenie
 

10.00

Dojarz Anglia

  • Opublikowany: 15 marca 2022 08:20

Opis

Dojenie 830 krów w 40-punktowej wewnętrznej karuzeli, to zespół 3 2 osób w hali nr 1, która zgarnia podwórka. Dojmy o 4 rano, w południe i o 20:00 wieczorem. jeśli skrobanie, to twoja zmiana zaczynałaby się pół godziny wcześniej i kończyła pół godziny później za każdym razem, gdy wspomniano. Wakat, który mamy jest dostępny od zaraz, polski członek personelu chciał wrócić do Polski i stąd wakat obecnie. Prowadzimy tygodniowy schemat rotacji, aby wszyscy pracownicy wiedzieli w granicach rozsądku, jaki jest schemat pracy na następny tydzień, oczywiście czasami z powodu nieprzewidzianych okoliczności zmienia się to z powodu choroby itp.

WARUNKI

Stanowisko: Dojenie krów
Kraj: Anglia, Barnstaple
Nr oferty: 927
Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy).
Wynagrodzenie brutto: 10,00 £/h
Tygodniowy czas pracy: 45 +
Zakwaterowanie: ZAPEWNIONE PRZEZ PRACODAWCĘ
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: brak danych
Informacje dodatkowe: Zakwaterowanie.Mamy małą sypialnię dostępną w gospodarstwie, na głównym gospodarstwie jest ona obecnie dzielona z 2 innymi polskimi członkami. Wszystko, o co prosimy, to czy mieszkanie jest utrzymywane w czystości i porządku i nie palić w domu. Jest to część pracy, więc dostępna tylko wtedy, gdy pracujemy dla nas, w momencie, gdy nie wymagamy od nikogo opuszczenia lokalu w uzgodnionym czasie po przyjeździe.

Dostępny jest samochód do ich użytku – oczywiście wymagane jest czyste prawo jazdy dla osób powyżej 25 roku życia, w przeciwnym razie istnieje niewielka opłata ubezpieczeniowa za pośrednictwem naszej firmy, która będzie musiała zostać opłacona, aby pokryć te koszty. Każdy, kto z niego korzysta, musi płacić za własne paliwo.

Jesteśmy około 10-15 minut od samego miasta Barnstaple, obawiam się, że nie na trasie autobusowej.
WYMAGANIA

Doświadczenie zawodowe: Posiadanie doświadczenia w udoju byłoby zaletą, a doświadczenie z małym ciągnikiem lub większym jeszcze lepszym.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Mile widziana znajomość języka angielskiego
Wymagania dodatkowe: Preferowana jest znajomość języka angielskiego i umiejętność mówienia po angielsku również w celach komunikacyjnych na stanowisku, z innymi członkami personelu i oczywiście ze względów BHP

O FIMRIE:

Prace przy udoju krów w Barnstaple w Anglii. Jesteśmy rodzinną farmą, zespół ojca i syna prowadzi gospodarstwo rolne, a matka prowadzi administrację. Mamy 15 członków personelu z samozatrudnieniem zewnętrznym w razie potrzeby.

APLIKACJA

http://www.imperial.org.pl/aplikacja-927-dojenie-krow-anglia.php

ID ogłoszenia: 32362303e49f0ff2

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.