Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

do uzgodnienia

Pracownik zbioru pomidorów, praca w Holandii

  • Ulica: Roosendaal
  • Miasto: Roosendaal
  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2013 16:49
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Praca w Holandii (Roosendaal) przy zbiorach pomidorów. Praca dla osób z doświadczeniem oraz znajomością języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego. Główny zakres obowiązków to zbiór pomidorów, kontrola jakości zbiorów, pielęgnacja/przycinanie krzewów.

Szczegóły ogłoszenia…

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta w Holandii, na stanowisko: Pracownik zbioru pomidorów

Obowiązki:
– zbiór pomidorów
– kontrola jakości zbioru
– pielęgnacja i przycinanie krzewów

Oferujemy:
– umowę o pracę oraz ubezpieczenie
– opieka polskiego koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia
– pomoc w organizacji dojazdu do Holandii
– pomoc w załatwieniu formalności

Wymagania:
– doświadczenie przy zbiorze pomidorów
– komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego;
– mile widziany numer SOFI oraz prawo jazdy kat.B.
– posiadanie konta bankowego
– ważny dowód osobisty lub paszport

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv na adres pollux.marta@pollux-international.eu. W temacie wiadomości proszę wpisać: Pracownik zbioru pomidorów
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Tel. 503801790

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

ID ogłoszenia: 259516beab9a131f

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.