Dodaj ogłoszenie

0

Holandia – pakowacz, pakowaczka

  • Ulica: Roosendaal
  • Miasto: Roosendaal
  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 3 czerwca 2013 12:50

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta w Holandii, na stanowisko: pakowacz/ka- praca od zaraz, możliwy wyjazd z Dolnego Śląska (wyjazd w każdą niedzielę).

Obowiązki:
– pakowanie artykułów spożywczych

Oferujemy:
– umowę o pracę oraz ubezpieczenie
– zakwaterowanie oraz dojazd do i z miejsca pracy
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– opieka polskiego koordynatora przez cały okres trwania zatrudnienia
– pomoc w organizacji dojazdu do Holandii
– pomoc w załatwieniu formalności

Wymagania:
– posiadanie konta bankowego
– ważny dowód osobisty lub paszport
– mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego i/lub holenderskiego
– mile widziany nr SOFI oraz prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Cv na adres pollux.marta@pollux-international.eu lub o kontakt pod numerem telefonu 503801790.

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

NIE ORGANIZUJEMY WYJAZDÓW DLA PAR

ID ogłoszenia: 2551ac4b14230fd

6 komentarzy dla ogłoszenia “Holandia – pakowacz, pakowaczka”

  1. damiaaan1991 na 29 czerwca 2013 @ 16:12

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą zajmowałem sie takimi pracami właśnie w holandii w ubiegłych latach posiadam numer sofi .Prosiłbym o kontakt mailowy lub kom 789104370 pzdr:)

  2. Monika0303 na 27 czerwca 2013 @ 12:35

    Witam,

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt mailowy: m.bednarska91@gmail.com lub tel: 535 345 750

    Pozdrawiam

    Monika Bednarska

  3. witam jestem zainteresowana

  4. Jestem zainteresowany ofertą pracy nawet od zaraz , mój kontakt 510 790 698

  5. jacekw390 na 3 czerwca 2013 @ 23:49

    Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Prosiłbym o rozpatrzenie mojej kandydatury. Pozdrawiam. Jacek Walęga. Prosiłbym o kontakt telefoniczny lub mailowy. Tel: 726451351, mail: jacek.walega.team@gmail.com