Dodaj ogłoszenie

850 – 950 euro na rękę

Praca w Niemczech – opiekunka osób starszych od zaraz

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 27 czerwca 2013 19:21

Opiekunka osób starszych z dobrą/ bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego od zaraz!

Praca w Niemczech

Obowiązki:
• opieka nad pacjentem z określonymi dolegliwościami
• pomoc codziennych czynnościach (dbanie o bezpieczeństwo pacjenta, toaleta)
• pomoc w prostych pracach domowych (zakupy, przygotowanie posiłków, dbanie
o porządek)
• towarzystwo (spacery, rozmowy, wyjścia do apteki, do lekarza)

Wymagania:
• co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• przyjacielskie usposobienie, cierpliwość
• wykształcenie kierunkowe z zakresu opieki nad osobami starszymi i czynne prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• umowę o pracę
• wynagrodzenie zależne od stopnia komunikatywności języka niemieckiego:
o 850 – 950 euro na rękę – komunikatywna znajomość języka
o 950 – 1200 euro na rękę – dobra i bardzo dobra znajomość niemieckiego
• ubezpieczenie społeczne
• dokument A1 – potwierdzający legalność pracy za granicą
• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – karta EKUZ
• ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury
• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
• opiekę koordynatora

Stopień znajomości języka niemieckiego będzie weryfikowany przez telefon!

Skontaktuj się z Humaneo: 18 547 70 70, wew. 37
Prześlij nam swoje CV: rekrutacja@humaneo.pl

ID ogłoszenia: 19351c944ccba707

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne ogłoszenia dodane przez Agencja Zatrudnienia HUMANEO

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie ogłoszenia dodane przez Agencja Zatrudnienia HUMANEO »