36 000 FUNT/rok
Praca jako mechanik przy naprawie autobusów
- Miasto: Londyn
- Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
- Państwo: Anglia
- Opublikowany: 20 października 2015 14:37
- Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opis
Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy mechanika samochodowego i jednocześnie znasz język angielski na poziomie przynajmniej dobrym, to oferujemy pracę w Londynie, na pozycji mechanika autobusów.
Praca w wymiarze pełnoetatowym, z wynagrodzeniem rocznym, w wysokości 30 000 – 36 000 funtów na rok. Oferta dostępna już teraz. Pracodawca wyraża chęć pomocy w poszukiwaniu odpowiedniego zakwaterowania, w niedalekiej odległości od miejsca pracy. O wyżywienie należy zadbać we własnym zakresie.
Jeżeli nie jest Ci obce serwisowanie pojazdów, potrafisz szybko wykryć usterkę, dbając o dostarczenie Klientom usługi na jak najwyższym poziomie, to jest to praca idealna dla Ciebie.
Jak aplikować?
Aplikacje prosimy wysłać za pośrednictwem formularza aplikacyjnego znajdującego się na stronie internetową Imperial: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=456 (należy kliknąć na zielony przycisk APLIKUJĘ na dole oferty).
Linki sponsorowane
Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.
Inne ogłoszenia dodane przez Imperial
- Praca w Niemczech przy sortowaniu owoców oraz warzyw
- Oferta pracy na pakowaniu w przetwórstwie mlecznym w Walii
- Magazynier Anglia
- Praca w rolnictwie Wielkiej Brytanii – pakowanie, sortowanie ziemniaków
- Do pracy w Anglii potrzebni od zaraz mechanicy, technicy maszyn dziewiarskich