Praca dla pakowaczy w Belgii, Maasmechelen

  • Miasto: Gent
  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Belgia
  • Opublikowany: 19 stycznia 2016 18:16
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Logo SFS Poland mail

Cztery miejsca pracy w Belgii, praca na produkcji przy różnych czynnościach związanych z procesem produkcyjnym. Praca na stanowiskach: pakowacza, operatora produkcji oraz pracownika zaopatrzenie linii produkcyjnej. Ogłoszeniodawca zapewnia legalną pracę w Belgii, w mieście Maasmechelen, zakwaterowanie oraz ubezpieczenie. Więcej informacji oraz sposób  aplikacji znajdziesz poniżej.

Szczegóły ogłoszenia…

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji, Pakowacz, Zaopatrzenie linii
Miejsce pracy: Belgia, Maasmechelen
(Holandia, Unia Europejska)
Ilość wakatów: 4
Obowiązki:
• Obsługa mieszalnika przypraw i mięsa;
• Dbałość o zapewnienie ciągłości surowców na linii produkcyjnej;
• Pakowanie i etykietowanie produktów mięsnych;
• Wydawanie i przyjmowanie towaru;
• Zbieranie i przekazywanie zamówień do magazynu;
• Gotowość współpracy z zagranicznymi kolegami;
• Doświadczenie w pakowaniu i etykietowaniu produktów mięsnych będzie atutem;
• Znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny , osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę;
• Znajomość innych języków będzie zaletą;
• Entuzjazm, chęć do pracy;
• Więcej informacji, kliknij tutaj.

Wymagania:
• Doświadczenie w branży mięsnej, spożywczej;
• Prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV).
Oferujemy:
• Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania;
• Zakwaterowanie na koszt pracodawcy;
• Atrakcyjne zarobki (kontakt do konsultanta znajdziesz tutaj);
• Ubezpieczenie WARTA Business Travel.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), te w języku polskim będą rozpatrywane jako ostatnie

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikuj na: http://www.sfspoland.pl/pl/vacancy/?id=181

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfspoland.pl

Podając w tytule: Pracownik Produkcji, Pakowacz, Zaopatrzenie linii
Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS Poland” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

ID ogłoszenia: 860569383a8a4765

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne ogłoszenia dodane przez jobs@sfspoland.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie ogłoszenia dodane przez jobs@sfspoland.pl »