Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  | 

Dodaj ogłoszenie

 

1,000,000.00

Pilna oferta w Niemczech dla kierowcy CE – ADR (Osnabrück)

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 11:43
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Propozycja dla kierowców z aktualnym prawem jazdy CE , z kodem 95 i kartą kierowcy. Możliwość [podjęcia pracy od końca marca 2015 roku. Praca na terenie Niemiec – Osnabrück, dla kierowców CE-ADR. Należy wykazać się umiejętnością kierowania zestawem z przyczepą i kontenerem BDF, w pojedynczej obsadzie, z jednoczesnym zachowaniem przepisów bezpieczeństwa. Z reguły są to jazdy nocne, system pracy 4/1. Należy być przygotowanym na obsługę i wymianę konteneru BDF, na trasach krótko i dalekobieżnych, na terenie krajów niemieckojęzycznych. Istnieje możliwość bezpośredniego spotkania z pracodawcą, w terminie 2 marca 2015 roku.

Zapewniona jest umowa o pracę, z gwarancją odprowadzania składek, płatne nadgodziny oraz pomoc w załatwieniu formalności, związanych z rozpoczęciem pracy. Gwarantowane jest szkolenie dla kierowców nie posiadających doświadczenia z obsługą tandemu, lub kontenera BDF. Podróżowanie ciężarówkami marki Mercedes ora DAF.

Jeśli spełniają Państwo powyższe wymogi, to prosimy o kontakt pod numerem telefonu 604 242 084, albo o przesłanie CV, wraz ze zdjęciem na adres: es@holbern.pl W tytule należy zawrzeć: KK/BFN/2015 oraz następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Szczegóły oferty znajdują się na poniższej stronie internetowej: www.holbern.de


ID ogłoszenia: 82654db64fc46aef

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby złożyć aplikację lub zostawić odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: esholbern
  • Zarejestrowany: 5 września 2014

Inne ogłoszenia dodane przez esholbern

Ostatnie ogłoszenia dodane przez esholbern »

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Oferty pracy

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.