Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  | 

Dodaj ogłoszenie

 

8.21 funt/h + bonusy (szczegóły w ofercie).

Pakowanie mięsa indyczego Irlandia Północna

 • Miasto: Ballymena
 • Państwo: Irlandia Północna
 • Opublikowany: 18 września 2019 16:58

Ballymena Irlandia Północna, Praca na produkcji jako Pakowanie mięsa indyczego. Praca na produkcji, m.im. segregacja/pakowanie/wykrawanie mięsa indyczego.Stanowisko: Operator produkcji
Kraj: Irlandia Pn
Miasto: Ballymena.
Start: OD ZARAZ
Zakończenie: 21 grudzień 2019

Wynagrodzenie brutto:
– 8.21 funt/h
+ dodatek 274 funtów (tzw. Holiday Pay)
+ dodatek 378 funtów (tzw. Special Christmas Bonus czyli ‚dodatek świąteczny’)
+ dodatek 150 funtów (tzw. Returner Bonus – dodatek dla osób, które ukończyły pozytywnie kontrakt w roku 2017 lub 2018)
+ dodatek maks. 200 funtów (tzw. Currency Adjustment Bonus, bonus z tytułu korekty walutowej, spowodowanej niekorzystnym kursem funta w stosunku do złotówki, dokładna wysokość wyliczona zostanie na podstawie aktualnego kursu funta)

Zakwaterowanie:
Zapewnione przez pracodawcę w pokojach 2-osobowych lub 4-osobowych. Koszt: 9 funtów/dziennie (odciągane z pensji). Pracodawca zapewnia również codziennie transport do pracy oraz do miejsca zamieszkania, w cenie 90 funtów przez cały kontrakt (odciągane z pensji).

Wymagania:
– oferta skierowana do mężczyzn oraz kobiet (można aplikować w parach), ale największe szanse na zatrudnienie mają sprawni, silni mężczyźni, będący w dobrej kondycji fizycznej, gotowi na intensywną pracę, w wymiarze nawet 40-60 godzin w tygodniu.
– preferowane są osoby z doświadczeniem w pracy w przetwórni mięsa (ale nie jest to warunek konieczny), wymagane jest natomiast ogólne doświadczenie w pracy fizycznej (np. na budowie, w fabrykach czy magazynach itd.
– kierunkowe wykształcenie – nie wymagane!
– język angielski – nie wymagany!UWAGA:
Jeśli nie posiadasz CV w j. angielskim lub ten dokument wymaga właściwej aranżacji, Imperial oferuje ekspresowe przygotowanie profesjonalnego CV w j. angielskim, w promocyjnej cenie 99 zł (standardowa cena wynosi 199 zł). CV zamówić można telefonicznie 943400054 lub online,
na naszej stronie CV W WERSJI ANGIELSKIEJ.

 • Pakowanie mięsa indyczego
 • 8.21 funt/h + bonusy (szczegóły w ofercie).
 • 3 miesiące
 • Irlandia Północna, Ballymena
 • Zapewnione przez pracodawcę (szczegóły w ofercie).
 • – oferta skierowana do mężczyzn oraz kobiet (można aplikować w parach), ale największe szanse na zatrudnienie mają sprawni, silni mężczyźni, będący w dobrej kondycji fizycznej, gotowi na intensywną pracę, w wymiarze nawet 40-60 godzin w tygodniu.
  – preferowane są osoby z doświadczeniem w pracy w przetwórni mięsa (ale nie jest to warunek konieczny), wymagane jest natomiast ogólne doświadczenie w pracy fizycznej (np. na budowie, w fabrykach czy magazynach itd.
  – kierunkowe wykształcenie – nie wymagane!
  – język angielski – nie wymagany!
 • Nie wymagany!

Jeśli akceptujesz warunki oferty, wypełnij formularz aplikacyjny do pracy: Pakowanie mięsa indyczego – Irlandia Północna, Ballymena

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z firmą prowadzącą rekrutację, nr tel. 94 3400054 (Imperial – Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy). 

 


ID ogłoszenia: B/D

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Oferty pracy

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.