Dodaj ogłoszenie

900-1200 EUR

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech

  • Ulica: Słowackiego 37/109
  • Miasto: Katowice
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Kod pocztowy: 40-086
  • Opublikowany: 19 września 2013 14:41
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
10_OPIEKUNKA_OSOB_STARS1

Opis

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie,
• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie do 1200 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki),
• bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i przejazd,
• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki,
• elastyczne terminy i zasady wyjazdów.
Zakres obowiązków:
• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów).
• opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie).
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych ,
• dobry stan zdrowia,
• mile widziane czynne prawo jazdy kat B.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

ul. Słowackiego 37 / 109, 40-083 Katowice
tel.: 666 891 947
e-mail: a.niewrzol@interkadra.pl

ID ogłoszenia: 665229ba7126bd1

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne ogłoszenia dodane przez a.niewrzol@interkadra.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie ogłoszenia dodane przez a.niewrzol@interkadra.pl »