Dodaj ogłoszenie

legalna praca w Niemczech

Opiekunka dla 80-letniej Pani w Stadtlohn

  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 10 lipca 2013 13:35

Opiekunka osób starszych w Niemczech. Do opieki jest 80-letnia pani, która ma 165 cm wzrostu, waży ok 48 kg. Podopieczna porusza za pomocą wózka inwalidzkiego, wymaga opieki w nocy, odżywiana jest za pomocą sondy.

Początek pracy: 11.07.2013
Miejsce pracy: Stadtlohn

Wymagania
– Dobra znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
– Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
– Miłe usposobienie
– Preferowane osoby niepalące
– Wymagane jest wykształcenie pilęgniarskie

Zadania:
– Zapewnienie opieki osobie podopiecznej
– Pomoc w wykonywaniu codziennych czynności
– Zapewnienie towarzystwa osobie podopiecznej

Oferujemy:
– Legalną pracę w Niemczech
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– Ubezpieczenie
– Zwrot kosztów podróży
– Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników Leader Service International

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego e-mail:
opiekunka@lsisa.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

ID ogłoszenia: 5751dd1e5c89ded

Linki sponsorowane