Dodaj ogłoszenie

10-15 euro/h

Monter wentylacji i kanalizacji w przemyśle stoczniowym (Holandia)

  • Miasto: cała Holandia
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2014 12:27
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
stocznia

Praca w Holandii na produkcji. Dla naszego holenderskiego Partnera, jednej z wiodących holenderskich agencji zatrudnienia, poszukujemy osób do pracy w charakterze: Monter wentylacji i kanalizacji w przemyśle stoczniowym. Praca w Holandii od zaraz.

Lokalizacja: Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska:
montaż, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń na podległym obszarze
naprawa oraz wymiana wadliwego sprzętu, części lub okablowania
kontrola oraz badanie systemów w celu sprawdzenia zgodności z rysunkami technicznymi
testowanie obwodów elektrycznych
sprawdzanie połączeń i szczelności rur według standardów
praca na statku oraz na lądzie
budowa i montaż kanałów

Wymagania:
kilkuletnie udokumentowane doświadczenie zawodowe jako monter wentylacji i kanalizacji na statkach (mile widziane doświadczenie u kilku pracodawców)
bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
posiadanie wymaganych certyfikatów uprawniających do pracy w danym zawodzie
znajomość rysunku technicznego
chęć ciągłego rozwoju w swojej branży

Oferujemy:
-bardzo dobre wynagrodzenie oraz ubezpieczenie
-rozwój zawodowy w danej dziedzinie
-stałe zatrudnienie na umowę o pracę
-zakwaterowanie
-transport między pracą a miejscem zakwaterowania
-podstawowe ilość godzin pracy tygodniowo : 40/tyg

CV, z dokładnym opisem doświadczenia, prosimy wysyłać na praca@solidservice.pl w temat wpisując ‘Przemysł stoczniowy – imię nazwisko’.

Kontakt:
e-mail: praca@solidservice.pl
www.solidservice.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Przy przesyłaniu aplikacji prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK!

ID ogłoszenia: 186526f97502cb34

Linki sponsorowane