Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

Niemcy, Bayern

Legalna praca w Niemczech 2014 dla malarzy, wykonywanie dociepleń

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 21 lutego 2014 11:44
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ad174134polonicalogowhite

Opis

Praca dla malarzy w Niemczech od zaraz. Legalna praca w Niemczech na czas nieokreślony. Praca przy tapetowaniu, malowaniu ścian, gruntowaniu, tynkowaniu, montażu izolacji cieplnych, wykonywaniu docieplenia.

Szczegóły ogłoszenia…

Agencja Pracy POLONICA wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego oraz szybko rozwijającego się kontrahenta z Niemiec pracowników na następujące stanowisko:
Malarz/ Docieplenia
Miejsce pracy: Niemcy/ Bayern

Obowiązki:
– tapetowanie,
– malowanie ścian i fasad (prace malarskie wewnątrz i na zewnątrz budynków),
– szpachlowanie, szlifowanie – wewnątrz i zewnątrz budynków,
– gruntowanie, tynkowanie, wykuwanie,
– montaż izolacji cieplnych
– obróbka końcowa pomalowanych powierzchni w postaci docierania, wygładzania itp.

Wymagania:
– dobra/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
– min. 3 lata doświadczenia w pracy na danym stanowisku w branży budowlanej,
– wykształcenie budowlane – dyplom czeladniczy,
– prawo jazdy kat. B oraz samochód ,
– świadectwa pracy,

Oferujemy:
– legalna praca na terenie Niemiec,
– praca na umowę o pracę na czas nieokreślony,
– pakiet socjalny,
– praca na pełny etat (możliwość nadgodzin),
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + diety
– zorganizowane zakwaterowanie (udostępnione odpłatnie)
– tłumaczenie dokumentacji pracowniczych,
– stała opieka polskiego konsultanta.

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:
aplikuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

W tytule wiadomości proszę wpisać „Malarz/ Docieplenia”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96

ID ogłoszenia: 41852e788efc04b8

Linki sponsorowane

1 aplikacja (odpowiedź) do oferty dla ogłoszenia “Legalna praca w Niemczech 2014 dla malarzy, wykonywanie dociepleń”

  1. witam jestem zainteresowany panstwa ogłoszeniem pracowałen na ruznych budowach i sporo potrafie wykonczeniówka malowanie szpachlowanie ocieplenia pokrycia dachowe elewacje stolarka panele.mój nr 721917148 michał piątek

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.