Dodaj ogłoszenie

£9.00/h

Szwaczka Anglia

  • Miasto: Worcester
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Anglia
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2016 14:20
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
szwaczka488x308

Dla naszego brytyjskiego kontrahenta, poszukujemy wykwalifikowanych szwaczek, krawcowych damskich oraz męskich, do pracy w 20 punktach krawieckich, na terenie Wielkiej Brytanii.

Informacja od Pracodawcy…

Aktualnie zatrudniamy natychmiast wykwalifikowaną i doświadczoną szwaczkę do pracy w naszym punkcie w Worcester. Musi być zaznajomiona ze wszystkimi aspektami krawieckimi zarówno damskimi, jak i męskimi. Potencjalna kandydatka musi bezwzględnie potrafić obsługiwać maszynę do szycia, blind hemmer i overlock.

Główne obowiązki:
– ustalanie zakresu wymaganych przeróbek;
– oszpilkowywanie odzieży, w celu dokonania odpowiedniego dopasowania odzieży;
– wykonywanie wymaganych przeróbek oraz napraw.

Nasza firma bardzo dobrze się rozwija, co stwarza nowe możliwości pracy dla osób doświadczonych, ciężko pracujących i życzliwych, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.
Umiejętność komunikacji w języku angielskim będzie nieocenionym atutem.

Jest to praca na pełnym etacie (37.5 godzin w tygodniu), z możliwością pracy w nadgodzinach. Wynagrodzenie płatne w wysokości od £7.50 do £9.00 na godzinę. Wymagane jest doświadczenie w zawodzie (szwaczka, krawcowa konfekcji damskiej, lub męskiej). Preferowana znajomość języka angielskiego, lecz nie jest to wymóg bezwzględny.

OFERTA PRACY:
Stanowisko: Szwaczka, krawcowa
Kraj: Anglia, Worcester
Nr oferty: 524

WYMAGANIA:
Doświadczenie zawodowe: Konieczna umiejętność pracy na maszynie do szycia, blind hemmer i overlock.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Nie wymagany! (ale mile widziany)
Wymagania dodatkowe: brak danych

WARUNKI PRACY:
Długość kontraktu: Minimum 12 miesięcy.
Wynagrodzenie: £7.50 – 9.00 na godzinę (w zależności od posiadanego doświadczenia).
Tygodniowy czas pracy: 37.5 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach.
Zakwaterowanie: Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania, jest gotowy na opłacenie depozytu. Ceny, w Worcester, kształtują się od £ 300 na miesiąc, za pokój, w mieszkaniu ze współlokatorami, natomiast wynajęcie małego mieszkania, to koszt £ 550 za miesiąc
Wyżywienie: We własnym zakresie
Rozpoczęcie pracy: Najwcześniej, jak to możliwe.

źródło: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=524

ID ogłoszenia: 31657bee1a77a482

Linki sponsorowane