Dodaj ogłoszenie

Niemcy 2014

Praca od zaraz dla opiekuna, opiekunki osób starszych w Niemczech

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 24 czerwca 2014 14:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
IDEAL PFLEGE

Poszukujemy pilnie do pracy na terytorium Niemiec opiekunki bądź opiekunów osób starszych.  Podstawowy zakres praca to opieka nad osobą starszą. Możliwość podjęcia natychmiastowej pracy mają osoby z znające język niemiecki na poziomie przyjemniej komunikatywny oraz doświadczeniem jako opiekunka/opiekun.

Szczegóły ogłoszenia…

Rozpoczęcie pracy: praca od zaraz
Miejsce pracy: całe Niemcy

ZADANIA:
– opieka nad osobą podopieczną
– podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej
– wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
– przygotowanie i podawanie posiłków
– organizacja czasu dla osoby podopiecznej
– pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:
– min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
– miłe usposobienie oraz cierpliwość
– preferowane osoby niepalące

OFERUJEMY:
– składki ZUS od pełnego wynagrodzenia w systemie oddelegowania (nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)
– legalną pracę w Niemczech
– dodatek świąteczny
– atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
– pomoc w organizacji wyjazdu
– zwrot kosztów podróży
– opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony zespołu IDEAL PFLEGE

– wyślij wiadomość na adres: rekrutacja@idealpflege.com.pl
– zadzwoń pod numer: +48 12 345 39 30 lub +48 883 357 366
– odwiedź naszą stronę internetową: www.idealpflege.com.pl

NIE ZWLEKAJ! DOŁĄCZ DO NAS!

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege Sp. z. o .o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).

IDEAL PFLEGE jest prężnie działającą na rynku europejskim firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.

IDEAL PFLEGE to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

ID ogłoszenia: 17153a93d8f26818

Linki sponsorowane