Dodaj ogłoszenie

8euro/h

Praca na produkcji w Danii – wyrób wędlin

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 6 lutego 2013 14:36

Opis

Praca przy wyrobie wędlin w Danii.

Miejsce pracy:  Dania

Wymagania dla kandydatów:
– co najmniej 2 lata doświadczenia w produkcji kiełbas, poparte dokumentami
– dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane)
– doświadczenie pracy w Skandynawii (mile widziane)
– prawo jazdy
– własny samochód (mile widziane)

Zakres obowiązków:
Praca przy produkcji mięsa. Wyroby wędliniarskie.

Oferujemy:
– wynagrodzenie: 128,95 koron duńskich na godzinę
– pomoc w organizacji zakwaterowania
– opiekę koordynatora

Rozpoczęcie pracy:
Marzec 2013

Aplikacja do pracy:
CV + świadectwa pracy potwierdzające doświadczenie przy produkcji wędlin należy wysłać e-mailem: info@jobsupply.pl z dopiskiem “KIEL”.

Źródło

ID ogłoszenia: 652510eb2d13f89d

Linki sponsorowane