Dodaj ogłoszenie

340-360 euro netto tygodniowo

Praca dla tynkarzy w Holandii

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 22 stycznia 2013 15:21

Opis

Praca w Holandii dla tynkarzy.

Praca dla doświadczonych tynkarzy na terenie całej Holandii i Belgii. Praca na kontrakt do końca stycznia 2013.
Zakres obowiązków: przygotowywanie elewacji budynków tj. tynkowanie ,wykańczanie zacierką itp. Legalna prace na holenderskich warunkach. Bezpośredni pracodawca.

Zarobki: 340-360 euro netto tygodniowo
Ilość godzin pracy: 40 (możliwość pracy w nadgodzinach)
Darmowe zakwaterowanie

Wymagania:
– Doświadczenie w zawodzie
– Mile widziana znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
– Własny samochód

Możliwość wyrobienia tzw. Sofi numer. Można aplikować jako ekipa budowlana.

Kontakt: tynkarz@prpsolutions.eu

ID ogłoszenia: 74850fe9f907c9fe

Linki sponsorowane

5 komentarzy dla ogłoszenia “Praca dla tynkarzy w Holandii”

  1. Jestem do dyspozycji od zaraz spełniam wymagania oraz mam duże doświadczenie w budowlance.665970624

  2. Spełniam wszystkie Państwa wymagania, oraz mam duże doświadczenie i jestem bardzo zainteresowany oferta.
    Chętnie podejmę prace od zaraz, tel 607394042

  3. Spełniam wszystkie Państwa wymagania, mam duze doswiadczenie i jestem bardzo zainteresowany oferta i chetnie podejme prace od zaraz, tel 607394042

  4. witam, jetem zainteresowany panstwa oferta. chec podjecia pracy od zaraz z duzym doswiadczeniem prosze o kontakt782215204