Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

od 1000€/mies netto

Praca dla magazyniera w Niemczech

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2014 13:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Oferta pracy w Niemczech, w Dreźnie, skierowana do tzw. pracowników magazynowych  Oferowane zarobki na stanowisku magazyniera zaczynają się od 1000€ netto miesięcznie. Praca polega na załadunku samochodów, tankowaniu oraz czyszczenie samochodów, układaniu produktów oraz sprzątaniu magazynu.

Szczegóły ogłoszenia…

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla niemieckiej firmy z Drezna poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowo porządkowy
Miejsce pracy: Drezno

Opis stanowiska
– załadunek samochodów (mobilna sprzedaż kurczaków)
– tankowanie oraz czyszczenie aut, układanie produktów, dbanie o porządek na magazynie
– pielęgnacja terenów zielonych przy siedzibie firmy

Wymagania
– podstawowa znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– chęć relokacji do Drezna
– dobre samopoczucie

Oferujemy
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule: Pracownik magazynu/04/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na www.facebook.pl/holbern

ID ogłoszenia: 475533aa4171c6ec

Linki sponsorowane

1 aplikacja (odpowiedź) do oferty dla ogłoszenia “Praca dla magazyniera w Niemczech”

  1. jaworski22 na 5 maja 2014 @ 14:22

    witam jestem zainteresowany wasza oferta jestem osoba młoda, ambita, zawsze gotową do pracy bez wzgledu na wszystko. od 6 lat pracuje w zakładzie miesny 4 lata jako pakowacz miesa wieprzowego wołowego drobiowego jak i gotowych wyrobów. 2 lata na stanowisku brygadzisty. obsługiwałem 4 maszyny pakujace jak i naprawiałem ich drobne usterki mechaniczne. obecnie pracuje jako magazynier nocny przy załadunku miesa. jestem gotowy na wyjazd w kazdej chwili prosze o kontakt moj numer 696-015-647 lub 731-589-569 pozdrawiam

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.