Dodaj ogłoszenie

£6.50/h

Praca dla krojczego w Anglii

  • Miasto: Rochdale
  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Anglia
  • Opublikowany: 29 grudnia 2014 14:51
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
krojczy-praca-anglia

Praca w przedsiębiorstwie zajmującym się od ponad 20 lat produkcją mundurków szkolnych. Praca jako krojczy, przy ustawianiu i odrysowywaniu szablonów na tkaninie, wykrajaniu materiału oraz układaniu wyciętych części według wielkości i kolorystyki

Zakres obowiązków – przykładowe czynności :
– zaznaczyć rozmiar
– ustawić w optymalny sposób szablony na tkaninie
– odznaczyć linie cięcia tkaniny według ułożonych szablonów
– ręczne cięcie tkaniny przy pomocy elektrycznych nożyc do cięcia
– ułożenie wyciętych kawałków tkaniny w odpowiedniej kolejności w zależności od wielkości i koloru

Stanowisko pracy – Krojczy
Liczba pracowników – 1
Wynagrodzenie – £ 6.50 na godzinę
Data rozpoczęcia – 02.02.15
Miejsce pracy – Rochdale
Czas trwania umowy – 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
Godziny pracy – 30/35 godzin gwarantowane
Zakwaterowanie? – Koszt wynajęcia £ 30- £ 40 za tydzień

Wymagania:
Poziom angielskiego – podstawowy
Preferowani mężczyźni
Doświadczenie jest niezbędne!

Jak aplikować?

Źródło:  http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=382

ID ogłoszenia: 894549989fe889e1

Linki sponsorowane