Dodaj ogłoszenie

Od 800€ miesięcznie

Pomocnik w gospodarstwie rolnym w Niemczech

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 21 stycznia 2013 10:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w rolnictwie w Niemczech

Opis

Stanowisko: Pomocnik w gospodarstwie rolnym.

Zakres obowiązków: Dojenie, karmie, sprzątanie obory, wywóz odchodów, obsługa maszyn rolniczych.

Wynagrodzenie: Od 800€ miesięcznie na rękę plus darmowe zakwaterowanie oraz zasiłki rodzinne na dzieci mieszkające w Polsce, po 184€ na pierwsze i drugie dziecko, 190€ na trzecie i po 215€ miesięcznie na każde kolejne dziecko.

Wymagania: Doświadczenie i komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Kontakt: kontakt@praca-u-rolnika.pl

Źródło

ID ogłoszenia: 3750fd0f4a13e57

Linki sponsorowane