Dodaj ogłoszenie

5000PLN

Pomocnik murarza z językiem francuskim do pracy w Belgii

  • Ulica: Kilsielewskiego
  • Miasto: Częstochowa
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Polska
  • Kod pocztowy: 42-200
  • Opublikowany: 28 stycznia 2014 11:38

Firma Poltrop poszukuje pomocnika murarza ze znajomością języka francuskiego do pracy w Belgii i Luksemburgu. Stała praca za granicą. Zarobki nawet 1500 EUR miesięcznie. Nie wymagane doświadczenie w pracy na budowie.  Praca przy budowie budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.

OPIS STANOWISKA:
– tłumaczenia na placu budowy
– pomoc przy budowie apartamentów, szkół, budynków mieszkalnych (cięcie cegły, montaż i demontaż rusztowań , zaopatrywanie murarzy w niezbędne materiały budowlane, itp.)
– praca na akord
– brygady pięcioosobowe

OFERUJEMY:
– pierwszy kontrakt na okres próbny 2 miesiące, kolejny na ok. 8 miesięcy, możliwość otrzymania stałej pracy,
– dojazd i zakwaterowanie na koszt firmy (dobre warunki mieszkaniowe, m.in. dostęp do WIFI)
– na miejscu: darmowy transport do pracy (każda brygada służbowe auto)
– zarobki: od 1200/1500 euro netto miesięcznie (wysokość uzależniona od przerobu w brygadach) + ewentualny dodatek za tłumaczenia

WYMAGAMY:
– znajomość języka francuskiego w stopniu umożliwiającą komunikację na placu budowy
– mile widziane doświadczenia w pracy na budowie
– odpowiedzialność, sumienność, brak nałogów
– do podjęcia pracy niezbędna jest ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce -KRUS lub ZUS min. 30 dni wstecz przed dniem podjęcia pracy (, np. z tytułu umowy o pracę, zlecenia; rejestracji w PUP; przy żonie; własna działalność gospodarcza)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres:praca@poltrop.pl(w temacie wpisując nazwę stanowiska)
Dziękujemy za złożone CV. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane kandydatury.

ID ogłoszenia: 704528f42bc99b36

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Poltrop
  • Zarejestrowany: 22 listopada 2013

Inne ogłoszenia dodane przez Poltrop

Ostatnie ogłoszenia dodane przez Poltrop »