Dodaj ogłoszenie

2 tyg. pracy i 2 tyg. urlop płatne 1400 euro netto

Pilna praca dla pielęgniarki w Niemczech (Berlin)

  • Miasto: Berlin
  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 15 marca 2013 11:28

Atrakcyjna oferta pracy dla pielęgniarki lub pielęgniarza w Niemczech, Berlin. Legalna praca w Niemczech – zarobki 1400 euro netto na miesiąc. Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie. Opłacony przelot samolotem do Berlina i z powrotem.

Szczegóły ogłoszenia…

Agencja Pracy InterKadra posiada ofertę pracy w Niemczech dla:

Pielęgniarki / Pielęgniarza do 75 letniego Pana
Uwaga: Ciekawa forma wyjazdów w systemie 2 tygodnie w Polsce, 2 tygodnie w Berlinie, płatne za cały miesiąc, opłacone przeloty samolotem do Berlina i z powrotem.

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy.
Schorzenia: inkontynencja, po udarze w 2008 paraliż prawostronny, Pan porusza się na wózku, niedowład ośrodka mowy, wymaga nocnego wstawania 1 do 2 razy.
Termin wyjazdu: 2 kwietnia

Obowiązki:
Opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna: pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie

Wymagania:
Dobra znajomość j. niemieckiego
Dokumenty potwierdzające wykształcenie medyczne
Mile widziane referencje

Oferujemy:
Legalne i bezpieczne zatrudnienie
Opłacone składki ZUS
Miesięczne wynagrodzenie 1400 euro netto
Zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
Opłacone przeloty samolotem do Berlina i z powrotem
Praca w systemie 2 tyg. w Polsce, 2 tyg. w Berlinie, płatne za cały miesiąc

Kandydatów zainteresowanych ofertą oraz spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
na adres email:
opieka@interkadra.pl
z dopiskiem w temacie maila: Pielęgniarka Berlin

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji przez Interkadra, zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Serdecznie dziękujemy za przesłane aplikacje, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych z Niemiec.
Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmuje swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.

Dane kontaktowe:
Agencja Pracy InterKadra
Kraków, ul. Wielicka 50
Tel.: 12 290 44 21
Tel. kom.: 666 826 904

Tu również rekrutujemy opiekunów osób starszych:
Wrocław, ul. Kościuszki 138
Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1
Katowice, ul. Słowackiego 37 / 109

www.opiekunki.interkadra.pl

ID ogłoszenia: 600514211fdcac9d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InterKadra
  • Zarejestrowany: 14 marca 2013

Inne ogłoszenia dodane przez InterKadra

Ostatnie ogłoszenia dodane przez InterKadra »