Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

praca Niemcy

Opiekun/opiekunka osób starszych na terenie Niemiec

  • Miasto: NIEMCY
  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2013 12:43
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekunka/Opiekun osób starszych (Niemcy)

Obowiązki:
zapewnienie opieki podopiecznemu
podstawowe czynności pielęgnacyjne
pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
dbanie o posiłki
organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopiecznym
towarzyszenie w ewentualnych wizytach u lekarza
wykonywanie codziennych czynności

Oferujemy:
pracę od zaraz legalną pracę na terenie Niemiec
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie na poziomie 950 – 1300 Euro netto/mies. (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
ubezpieczenie
zwrot kosztów podróży
stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec
elastyczne terminy i zasady wyjazdów

Wymagania
· dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) – im lepsza znajomość j. niemieckiego tym wyższe zarobki
· mile widziane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami
· chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu (wymóg konieczeny)
· mile widziane ukończone szkoły lub kursy związane z opieką bądź rehabilitacją (m.in umiejętność udzielenia pierwszej pomocy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres pollux.katarzyna@pollux-international.eu z dopiskiem “Niemcy – opieka”

ID ogłoszenia: 38851f960b61ca5d

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.