Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

900-1300 Euro

Opiekunka/opiekun osób starszych, praca w Niemczech

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 22 maja 2013 12:00
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Jesteś osobą przyjazną ludziom i chcesz nieść pomoc osobom potrzebującym?

Oferujemy zatrudnienie opiekunom seniorów na terenie Niemiec.

Opiekunka / Opiekun Osób Starszych

Zakres obowiązków zazwyczaj obejmuje:

Pomoc przy higienie osobistej i korzystaniu z toalety (także higiena intymna), zmiana pampersów
Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu
Prowadzenie domu (sprzątanie, zakupy, pranie, prasowanie) itd.
Transfer pacjenta z łóżka na wózek
Pomiar ciśnienia itp.
Towarzyszenie w czasie spacerów i wizyt u lekarza, wsparcie psychiczne
Inne czynności w zależności od indywidualnego przypadku

Wymagania:

gotowość do podjęcia zatrudnienia w charakterze opiekuna seniora na min. 2-3 miesiące
minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
mile widziane pielęgniarki, fizjoterapeuci, masażyści

Zapewniamy:

legalne zatrudnienie (ZUS, formularz A1)
dojazd do klienta
zakwaterowanie w domu podopiecznego
ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę zdrowotną
ubezpieczenie od szkód rzeczowych i osobowych
ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
zarobki od 900 do 1200 Euro netto w skali miesiąca

Zgłoszenia prosimy składać mailowo na adres rekrutacja@privatecare24.pl

ID ogłoszenia: 554519c90920a53e

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne ogłoszenia dodane przez privatecare24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie ogłoszenia dodane przez privatecare24 »

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.