Dodaj ogłoszenie

Atrakcyjne wynagrodzenie

Opiekunka do osób starszych w Niemczech

  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 5 grudnia 2012 15:05

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka Osób Starszych w Niemczech (całe Niemcy). Obecnie poszukujemy Pań chętnych do wyjazdów świątecznych.

Wymagania:
– Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca codzienną komunikację
– Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub schorowanymi
– Gotowość do pracy w Święta Bożego Narodzenia
– Miłe usposobienie

Zadania:
-Zapewnienie opieki osobie podopiecznej
-Wykonywanie oraz pomoc w codziennych czynnościach (np. pomoc przy myciu lub ubieraniu)

Oferujemy:
– Legalną pracę w Niemczech
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– Dodatkowe ubezpieczenie
– Zwrot kosztów podróży
– Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników Leader Service International

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego na e-mail: opiekunka@lsisa.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).”

ID ogłoszenia: 38550bf502fadd98

Linki sponsorowane