Dodaj ogłoszenie

praca Niemcy

Opiekunka do 93-letniej Pani w Stuttgarcie od zaraz

  • Miasto: Stuttgart
  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 30 lipca 2013 16:59

Leader Service International S.A., poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Opiekunka osób starszych w Niemczech

Początek pracy: od zaraz

Miejsce: Stuttgart

Do opieki jest 93-letnia pani, która ma 158 cm wzrostu, waży ok 55 kg. Podopieczna ma ograniczony słuch oraz mowę, cierpi na demencję, inkontynencję, nadciśnienie oraz choroby układu krążenia. Porusza się przy pomocy rollatora.

Wymagania:

– Min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego- warunek konieczny
– Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi
– Miłe usposobienie

Zadania:

– Zapewnienie opieki osobie podopiecznej
– Pomoc w wykonywaniu codziennych czynności
– Zapewnienie towarzystwa osobie podopiecznej

Oferujemy:

– Legalną pracę w Niemczech
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
– Ubezpieczenie
– Zwrot kosztów podróży
– Stałą opiekę koordynatora na terenie całych Niemiec oraz pomoc ze strony pracowników Leader Service International

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego e-mail:
opiekunka@lsisa.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service International S.A. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

ID ogłoszenia: 73651f6f74c4fe94

Linki sponsorowane