Dodaj ogłoszenie

€1,400.00

Operator CNC, Austria

  • Miasto: Okolice Salzburga
  • Państwo: Praca za granicą
  • Opublikowany: 13 listopada 2012 16:24
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
operator cnc austria

Opis

Miejsce zatrudnienia: okolice Salzburga, Austria

Zakres obowiązków: zgodny z opisem stanowiska

Wynagrodzenie: do negocjacji, minimum 1400 euro netto, dodatkowo 13 i 14-sta pensja w roku

Rodzaj umowy: bezterminowa

Godziny pracy: min. 40 godz./tydzień, system zmianowy

Zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone przez nasza firmę

Kwalifikacje: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Znajomość języka niemieckiego: dobra (praca wyłącznie z klientami niemieckojęzycznymi)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres mailowy: biuro@pilna-praca.pl z dopiskiem „CNC Austria”

UWAGA! Rozmowa kwalifikacyjna będzie przeprowadzana w języku niemieckim, dlatego prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe.

ID ogłoszenia: 21450a264f456687

Linki sponsorowane

2 komentarze dla ogłoszenia “Operator CNC, Austria”

  1. Jestem zainteresowany pracą