Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

do negocjacji

Monter instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych, Niemcy

  • Miasto: Neu Isenburg
  • Państwo: Praca za granicą
  • Opublikowany: 13 listopada 2012 16:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
monter instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych niemcy

Opis

Zakres obowiązków: instalowanie, dozór, uruchamianie, naprawy u klientów – agregatów chłodniczych i klimatyzacji

Wynagrodzenie: do negocjacji

Rodzaj umowy: bezterminowa

Godziny pracy: min. 40 godz./tydzień

Zakwaterowanie: zorganizowane i opłacone przez nasza pracodawcę

Kwalifikacje: doświadczenie w pracy na identycznym stanowisku

Znajomość języka niemieckiego: bardzo dobra (praca w terenie, serwis u klientów, wyłącznie z klientami niemieckojęzycznymi)

SPOSÓB REKRUTACJI: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres mailowy: biuro@pilna-praca.pl z tytułem maila „MONTER INSTALACJI CHŁODZĄCYCH”

Rozmowa kwalifikacyjna będzie przeprowadzana w języku niemieckim, dlatego prosimy o przesyłanie CV tylko przez osoby spełniające wszystkie wymagania, szczególnie językowe.

ID ogłoszenia: 34950a269207dcc6

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.