Dodaj ogłoszenie

10€ na godzinę

Mechanik samochodowy Niemcy (Bawaria) 2014

  • Miasto: górna Bawaria
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2014 17:34

Praca od zaraz dla mechanika samochodowego w Niemczech (górna Bawaria).  Praca przy naprawie samochodów (naprawa hamulców, wymiana kół, wymiana lamp, żarówek,  wymiana tarcz, naprawa agregatów prądotwórczych). Wymagany niemiecki, przynajmniej podstawowy. Wymagane doświadczenie pracy jako mechanik samochodów. Legalna praca Niemcy 2014. Zarobki 10 EUR na godzinę.

Szczegóły ogłoszenia…

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy specjalizującej się w mobilnej sprzedaży kurczaków z rożna poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: górna Bawaria

Opis stanowiska
– utrzymanie w należytym stanie pojazdów do sprzedaży kurczaków
– naprawa hamulców, wymiana kół, wymiana lamp, żarówek
– wymiana tarcz, naprawa agregatów prądotwórczych
– współpraca z pozostałymi mechanikami oraz kierownikiem

Wymagania
– co najmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego
– doświadczenie w naprawie pojazdów

Oferujemy
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– wynagrodzenie od 10€ za godzinę
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule MK/Mechanik/04/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na www.facebook.pl/holbern

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

ID ogłoszenia: 470534e55387e7b2

Linki sponsorowane