Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

£8,75

Magazynier

  • Miasto: Andover
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Anglia
  • Opublikowany: 5 września 2018 15:12
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
praca w magazynie

Opis

Brytyjski pracodawca działający w branży telekomunikacyjnej poszukuje pracowników do magazynu w Andover.

Aplikuj do pracy: http://www.imperial.org.pl/aplikacja-738-magazynier-anglia.php

Trzy główne funkcje osoby zatrudnionej to (oprócz tych funkcji pracownicy są zobowiązani do wykonywania innych obowiązków, które mogą być wymagane):
1. Zarządzanie zapasami
2. Wysyłka zamówień sprzedaży
3. Przyjmowanie towaru

Główne obowiązki:
Zarządzanie zapasami, w tym:
• Obsługa systemu zarządzania zapasami
• Porządkowanie zapasów
• Prowadzenie ewidencji towarowej
• Rejestrowanie numerów seryjnych zakupionych i sprzedanych produktów magazynowych
• Zarządzanie zwrotem wadliwych towarów
• Utrzymywanie porządku w sklepach
• Określanie wymagań dotyczących materiałów eksploatacyjnych w sklepach, np. opakowań

Zakup zapasów
• Rezerwacja towarów w systemie Sage lub innym
• Oznaczanie pozycji magazynowych i alokowanie do sklepów
• Pomoc w odbieraniu lub dezinstalacji towaru poza terenem zakładu

Wsparcie sprzedaży:
• Prowadzenie bazy danych
• Przydzielanie zapasów do zamówień sprzedaży
• Zbieranie zapasów
• Pakowanie / wysyłanie towarów
• Współpraca z kurierem przy wysyłce towarów

Dodatkowo wszelkie inne zadania, mogące pojawić się od czasu do czasu.

Wykorzystywane narzędzia i sprzęt:
Skaner kodów kreskowych
Komputer / drukarka / faks / kserokopiarka
Microsoft – Outlook / Word / Excel / Explorer
Sage Line 50
Sprzęt do kontroli zapasów: wózki, skanery kodów kreskowych itp.
Wózek widłowy

Warunki pracy / wymagany stopień wysiłku:
Podnoszenie i przenoszenie zapasów
Ładowanie i rozładowywanie wysyłek / dostaw
Praca poza miejscem pracy od czasu do czasu.

Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Wymagane doświadczenie:
Doświadczenie w pracy w środowisku magazynowym
Licencja na wózek widłowy będzie dodatkową zaletą

Poszukiwana osoba potrafiąca pracować zarówno indywidualnie, jak i w grupie, posiadająca umiejętność pracy z własnej inicjatywy, przy jednoczesnym spełnieniu standardów systemu jakości firmy. Mile widziana umiejętność korzystania z komputera, w szczególności Word i Excel do użytku w środowisku sieciowym. Znajomość baz danych będzie również zaletą. Umiejętności internetowe: obsługa e-mail oraz wyszukiwarki internetowej. Siła fizyczna i umiejętność bezpiecznego obchodzenia się z towarem.

WARUNKI

Stanowisko: Magazynier
Kraj: Anglia, Andover
Nr oferty: 738
Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy)
Wynagrodzenie brutto: £8,00 – £8,75 za godzinę
Tygodniowy czas pracy: Gwarantowana liczba godzin pracy – 42,5.
Zakwaterowanie: Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: Liczba miejsc pracy – 6.
WYMAGANIA

Doświadczenie zawodowe: Doświadczenie w pracy w środowisku magazynowym. Licencja na wózek widłowy będzie dodatkową zaletą.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Wymagana chociaż podstawowa znajomość języka angielskiego.
Wymagania dodatkowe: Mile widziana umiejętność korzystania z komputera, w szczególności Word i Excel do użytku w środowisku sieciowym. Znajomość baz danych będzie również zaletą. Umiejętności internetowe: obsługa e-mail oraz wyszukiwarki internetowej. Siła fizyczna i umiejętność bezpiecznego obchodzenia się z towarem.

ID ogłoszenia: 4625b8fc5efd3f2c

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.