Dodaj ogłoszenie

praca Niemcy

Dam pracę w Niemczech w magazynie przy pakowaniu zabawek

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 16:16
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO CBS Butler

Praca w magazynie zabawek w Niemczech dla pakowaczy. Praca w okolicach Frankfurtu nad Menem na stanowisku pakowacz – pracownik magazynu. Rekrutację do pracy w Niemczech prowadzi firma CBSbutler.

Szczegóły ogłoszenia…

Dla naszego klienta, firmy niemieckiej zajmującej się dystrybucją zabawek, a także urządzeń dla dzieci, odzieży i obuwia dziecięcego, odzieży ciążowej, poszukujemy Kandydatów/tek zainteresowany pracą na stanowisku:

Pakowacz – pracownik magazynu

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem – Niemcy

Zakres obowiązków:

– Praca w magazynie zabawek i artykułów dziecięcych, w tym m.in.:
– kompletowanie i zbieranie zamówień,
– kontrola dostaw do magazynu,
– pakowanie zabawek oraz innych artykułów dziecięcych
– praca ze skanerem: skanowanie, metkowanie artykułów,
-sortowanie towarów na podstawie etykiet, porównywanie etykiet z numerami ID kartonów,
-komisjonowanie i układanie produktów na regałach w magazynie,
– zgłaszanie błędów.

Wymagania:

– wykształcenie minimum zawodowe
– znajomość j.niemieckiego na poziomie minimum komunikatywnym – warunek konieczny
– doświadczenie zawodowe jako pracownik magazynowy, pakowacz, sortowacz, komisjonier
– mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
– prawo jazdy kat.B oraz własny samochód – będą dodatkowym atutem
– chęć do pracy „od zaraz”
– zaangażowanie i motywacja do pracy

W CBSbutler proponujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej. Zapewniamy również pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem, znalezieniem zakwaterowania w Niemczech oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres:
praca@cbsbutler.de

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 7885329530007ddc

1 aplikacja (odpowiedź) do oferty dla ogłoszenia “Dam pracę w Niemczech w magazynie przy pakowaniu zabawek”

  1. Dzień Dobry jesteśmy gotowi do przyjęcia waszej oferty pracy,oboje jesteśmy do dłuższej dyspozycji,proszę o rozmowę zostawiam swój numer 0768174206 serdecznie pozdrawiamy Aneta Maria Kosior Dariusz Szebert