Dodaj ogłoszenie

do ustalenia

Ciekawa praca w charakterze pielęgniarki/pielęgniarza

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2013 16:52

Firma Pollux jest obecna na rynku holenderskim od 2004 roku. Jako międzynarodowa organizacja, Pollux specjalizuje się w przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z rejonu Holandii oraz Polski.
Nasze główne biuro mieści się w Roosendaal w Holandii, oprócz tego posiadamy 6 oddziałów w Polsce (Świdnica, Legnica, Wrocław, Poznań, Strzelce Opolskie i Przemyśl).
W związku z ciągłym rozwojem i nowymi możliwościami poszukujemy dla swojego Klienta z branży medycznej kandydatów/tek chętnych do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:
Pielęgniarka/Pielęgniarz
Miejsce pracy: Dom opieki medycznej w Holandii (rejon: Brabandia)
Zakres zadań/opis:
– Czynności medyczne, które będą wsparciem dla pensjonariuszy ośrodka
– Dbanie o pensjonariuszy pod względem medycznym oraz emocjonalnym
– Wykonywanie czynności związanych z higieną osobistą pensjonariuszy
Jeśli posiadasz kwalifikacje:
– Dyplom studiów medycznych (minimalnie licencjat)
– Doświadczenie w wykonywaniu wyżej wymienionych obowiązkach
– Dobrą znajomość podstaw języka niderlandzkiego lub dobrą znajomość języka angielskiego,
– Zaangażowanie, otwartość i wysokie umiejętności socjalne
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i dodatkowo jesteś:
– Komunikatywny/na
– Zaangażowany/na w realizację powierzonych zadań
– Otwarty/ta na nowe doświadczenia i zdobycie wiedzy oraz umiejętności zawodowych,
– Posiadasz umiejętność dostosowania się do sytuacji oraz poczucie humoru i powołanie do pracy w opiece
– Chętny/na do podjęcia pracy od zaraz
TA OFERTA JEST DLA CIEBIE
Oferujemy:
– Wynagrodzenie według Układu Zbiorowego Pracy dla branży medycznej w domach opieki (CAO Verpleeg-Verzorgingshuizen en Thuiszorg)
– Atrakcyjną pensje, minimum stawka godzinowa wynosi: €10,81 brutto i jest uzależniona od wieku, poziomu doświadczenia oraz wyksztalcenia.

Ponadto naszym pracownikom zapewniamy:
– Kurs języka i kultury niderlandzkiej
– Zakwaterowanie
– Transport do i z pracy
– Polskojęzycznych koordynatorów
Zgłoszenia:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz cv na adres:
pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
W temacie wiadomości prosimy o wpisywanie “Pielęgniarka”
Osobom z Polski zapewniamy kurs języka niderlandzkiego, jak również pomoc w nostryfikacji dyplomów oraz rejestracji w wykazie BIG.

Masz dodatkowe pytania? Chętnie odpowiem, zadzwoń:
Marta Kaczmarek – numer tel. 503801790

ID ogłoszenia: 8835211dde09deaa

Brak tagów

Linki sponsorowane