Dodaj ogłoszenie

niezdefiniowane

Spawacz Belgia od zaraz

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Belgia
  • Opublikowany: 23 lipca 2014 17:05

Belgia praca dla spawaczy w miejscowość Kortrijk. Zatrudnienie od zaraz dla spawaczy z doświadczeniem.

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPAWACZ MIG/TIG
Miejsce pracy: Heule/ Kortrijk, Belgia
Nr ref: SMT/JP/K

Opis stanowiska:
• spawanie elementów samochodów ciężarowych
• sprawdzanie płynów samochodowych
• montowanie różnych części samochodów ciężarowych, przyczep oraz wózków widłowych
• gotowość do podjęcia pracy „od zaraz”

Wymagania:
• mile widziana wiedza z zakresu budowy konstrukcji samochodów ciężarowych
• doświadczenie w pracy spawacza samochodów ciężarowych
• umiejętność pracy z różnymi rodzajami samochodów ciężarowych
• umiejętność spawania TIG MIG
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego
• mile widziany własny samochód
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• zakwaterowanie w pełni wyposażonych domach
• ubezpieczenie belgijskie
• opiekę koordynatora na miejscu pracy
• pracę w dużej firmie
• możliwość zdobycia doświadczenia na rynku europejskim

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres joanna.piecha@human-hunter.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

ID ogłoszenia: 44553cfbe5cd13f8

Brak tagów

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Human
  • Zarejestrowany: 23 lipca 2014

Inne ogłoszenia dodane przez Human

Ostatnie ogłoszenia dodane przez Human »