Dodaj ogłoszenie

praca od zaraz

Pracownik produkcji Niemcy 2014

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2014 17:41

Praca Niemcy 2014 (Berlin) dla pracowników produkcji od zaraz. Praca przy usuwaniu farb, konserwacji tarcz hamulcowych, piaskowaniu oraz cynkowaniu natryskowym. Wymagana znajomość języka oraz doświadczenie barażowe (mile widziane).

Szczegóły ogłoszenia…

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy specjalizującej się w chemicznym oraz termicznym usuwaniu farby, jak również piaskowaniu i cynkowaniu natryskowym poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Berlin

Opis stanowiska
– usuwanie farby
– konserwacja np. tarcz hamulcowych
– piaskowanie
– cynkowanie natryskowe

Wymagania
– znajomość j. niemieckiego umożliwiająca komunikację z pozostałymi pracownikami
– mile widziane doświadczenie z usuwaniem farby lub piaskowaniem
– chęć podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– stałe, godzinowe wynagrodzenie
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule MK/LL/04/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na www.facebook.pl/holbern

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

ID ogłoszenia: 459534e69d9c32f4

Linki sponsorowane