Dodaj ogłoszenie

£12/h

Praca za granicą 2014 dla pielęgniarek Anglia

  • Miasto: West Yorkshire
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Anglia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2014 16:15

Praca w Anglii 2014 dla pielęgniarek na pełny etat. Praca dla doświadczonych pielęgniarek posiadających już brytyjski tzw. numer PIN. Praca w Anglii od zaraz dla pielęgniarek spełniających kryteria pracodawcy brytyjskiego. Prosimy o zapoznanie się z ofertą pracy oraz aplikację do pracy za pomocą formularza aplikacyjnego.

WARUNKI PRACY
Stanowisko pracy: Pielęgniarka (Registered General Nurse)
Umowa na czas nieokreślony.
Wynagrodzenie: £12/h
Godziny pracy: 34,5 tygodniowo
Rozpoczęcie pracy: praca od zaraz!
Ilość wakatów: 3
Miejsce pracy: West Yorkshire, Anglia
Zakwaterowanie. Pracownik może skorzystać z zakwaterowania pracodawcy, koszt £450 miesięcznie.

OPIS STANOWISKA
Głównym zadaniem jest zapewnienie wsparcia dla zespołu pielęgniarskiego oraz opieka pielęgniarska nad pacjentami.

WYMAGANIA
– Przynamniej rok doświadczania na stanowisku pielęgniarki
– brytyjski nr PIN
– dobra znajomość j, angielskiego w mowie i piśmie
– cechy osobowości (kandydatka powinna być uprzejma i taktowna, opiekuńcza, uczciwa, solidna i godna zaufania, musi wykazywać wysoki standard międzyludzkich umiejętności i komunikacji).

Aplikacja online: Praca dla pielęgniarek w Wielkiej Brytanii (oferta pracy w wersji angielskiej)

ID ogłoszenia: 24052e130d853ed3

Linki sponsorowane