Dodaj ogłoszenie

Badenia i Bawaria

Praca Niemcy od zaraz dla elektryka, elektromontera

  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 21 lutego 2014 11:48
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
ad174134polonicalogowhite

Oferta pracy w Niemczech na stanowisku Elektryk, Elektromonter. Legalna praca Niemcy 2014 z atrakcyjnym wynagrodzeniem do zaraz. Praca w rejonie Badenii i Bawarii. Umowa na czas nieokreślony, zapewnione zakwaterowanie na ternie Niemiec.

Szczegóły ogłoszenia…

Agencja Pracy Polonica wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 poszukuje dla stabilnego niemieckiego kontrahenta z terenu Badenii pracowników na stanowisko:

Elektryk/ Elektromonter
Praca na terenie przede wszystkim Badenii i Bawarii

Oferujemy:
– legalna praca na czas nieokreślony,
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + diety
– umowa o pracę oraz ubezpieczenie społeczne
– min. 40 godzin pracy tygodniowo ( możliwość dodatkowych nadgodzin), 5 dni w tygodniu,
– stała opieka konsultanta polskojęzycznego,
– tłumaczenie dokumentacji pracowniczych
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca- opłaca pracownik,
– możliwość dodatku rodzinnego oraz premii,

Obowiązki:
– Typowe prace elektryczne,
– montaż kabli, przełączników w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,
– montaż instalacji, prace konserwacyjne i remontowe,
– praca według rysunków i planów technicznych,

Wymagania:
– dobra/komunikatywna znajomości języka niemieckiego,
– wykształcenie zawodowe w kierunku elektryk,
– doświadczenie zawodowe minimum 2 lata na stanowisku pracy elektryk, elektromonter,
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,

Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres mailowy:
aplikuj@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.
W tytule wiadomości proszę wpisać „Elektryk”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Możliwy również kontakt telefoniczny: +48 71 723 79 96

ID ogłoszenia: 58352e786a4a482f

Linki sponsorowane