Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj | Zaloguj sięRSS Feed  |

Dodaj ogłoszenie

3,280 funtów

Praca na produkcji przy pakowaniu indyków bez języka w Wielkiej Brytanii

  • Miasto: Irlandia Pn.
  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Irlandia Pn.
  • Opublikowany: 14 lutego 2014 17:42
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Dla naszego klienta, pracodawcy z Irlandii Północnej, potrzebujemy do pracy od zaraz 5 pracowników. Poniżej przedstawiamy warunki zatrudnienia. W przypadku zainteresowania proszę o pilny kontakt e-mailowy na adres biuro@imperial.org.pl z dopiskiem “indyki – 3 miesiące”.

Stanowisko pracy: Operator produkcji
Rozpoczęcie kontraktu: OD ZARAZ
Zakończenie kontraktu: 30 maj 2014
Wynagrodzenie: Minimum 3,280 funtów (brutto) za cały kontrakt
Stawka godzinowa: 6.31 funt/h
Ilość godzin pracy: Minimum 40 godzin w tyg. (możliwe nadgodziny, płatne wg stawki podstawowej).

Zakres obowiązków:
Wykrawanie mięsa (pełne przeszkolenie zapewnione przez pracodawcę w miejscu pracy), segregacja, pakowanie mięsa, utrzymywanie czystości i sprzątnie miejsca pracy. Ponadto możliwa praca przy chwytaniu żywych indyków i umieszczaniu w maszynie transportującej do ubojni.

Najważniejsze strefy produkcji:
– strefa produkcyjna (rzeźnia) oraz gotowania – ubój, pakowanie indyków oraz ich części (serca, wątroby) do worków zamykanych próżniowo, pakowanie mięsa surowego,
– strefa magazynowa (końcowy etap produkcji) – pakowanie gotowych indyków, wkładanie do opakowań zbiorczych oraz układanie na paletach.

Zakwaterowanie: zapewnione – około 30 funtów tyg. od osoby.

ID ogłoszenia: 65152fe46a76c9c1

Linki sponsorowane

13 komentarzy dla ogłoszenia “Praca na produkcji przy pakowaniu indyków bez języka w Wielkiej Brytanii”

  1. Witam na imię mam Janusz mam 36 lat.Jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą ponieważ pracowałem w Anglii na podobnym stanowisku i radziłem sobie świetnie.Jestem zdrowym silnym mężczyzną gotowy do pracy w każdych warunkach.Proszę o kontakt na e-mail jasku32@o2 lub na nr. tel774376042

  2. jestem zainteresowany wasza oferta pracowalem prawie szesc lat w Anglii przy rozbiorze kaczek oraz kurczakow oraz pol roku w Niemczech przy filetowaniu kurczakow.mam uprawnienia na wozek widlowy prace ta wykonywalem przez prawie dziesiec lat.jestem gotowy podjac te prace od zaraz.moj numer 731 984 788

  3. macior1027 na 8 kwietnia 2014 @ 14:37

    Maciej turczynski jestem zainteresowany panstwa oferta pracy mozliwosc wyjazdu od zaraz tel 515901892

  4. witam jestem zaninteresowana praca prosze o informacje czy jest aktualna

  5. Jestem zainteresowany w/w ofertą wraz z moją narzeczoną>pracowaliśmy w Anglii na produkcji mięsa w Normanthon oraz przy pakowaniu indyków w Norwich w Bernard Matthews.Proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.Z poważaniem Piotr
    P.S.Nasz tel.722013427 oraz e’mail : piotrekzyra@wp.pl

  6. JANUSZ Dzień dobry jestem zainteresowany waszą ofertą ,pracowałem już na podobnym stanowisku pracy ,posiadam też książeczkę sanepid ,proszę o kontakt tel; 56 535-799-867

  7. Andrzej68 na 22 lutego 2014 @ 19:41

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy w przetwórstwie mięsnym.
    Nadmieniam iż pracowałem 1,5 roku przy rozbiórce drobiu.
    Posiadam aktualna książeczkę Sanepid.
    Tel 797352996
    Pozdrawiam Andrzej

  8. MariaNitwinko na 20 lutego 2014 @ 10:49

    Jestem zainteresowana Waszą ofertą .
    Jestem osobą bez nałogów , stan zdrowia bardzo dobry , nie znam języka , mogę wyjechać w każdej chwili , Proszę o kontakt.
    nr tel : 506709156

  9. jestem zainteresowany ta praca mam 29 lat pracowalem kiedys na podobnym stanowisku

  10. piotrus314 na 17 lutego 2014 @ 22:05

    Witam

    W odpowiedzi na ogłoszenie chciałbym zgłosić swoją kandydaturę Mam 26 lat silny zdrowy chętny do każdej pracy W Polsce prowadziłem swoją działalność gospodarczą Gotowy do pracy nawet zaraz

  11. W odpowiedzi na ogłoszenie zgłaszam moją kandydaturę do pracy
    przy pakowaniu indyków.
    Niestety nie posiadam doświadczenia na takim stanowisku. Pragnę
    jednak nadmienić , że bardzo szybko się uczę co w połączeniu z
    pracowitością i sumiennością z pewnością spowoduje, że będą
    państwo zadowoleni z mojej pracy. W mojej dotychczasowej pracy
    praktycznie zawsze byłem wyróżniającym się pracownikiem i w
    zasadzie nigdy nie byłem zwolniony. Chciałbym również dodać, że
    jestem tzw. “złotą rączką” więc mógłbym też wykonywać w razie
    potrzeby również inne prace niż wymienione w ogłoszeniu.
    Mimo, że mam już prawie 43 lata to stan mojego zdrowia
    fizycznego jest bez zarzutu i mogę wykonywać praktycznie każdą
    pracę. Jestem osobą bez nałogów. Posiadam prawo jazdy kat. B od
    1989 roku. W tym czasie czynnie jeździłem samochodem mając tylko
    jedną drobną kolizje.
    W związku z tym, że nauczyłem się języka angielskiego
    samodzielnie podczas korzystania z komputera, rozumiem go bardzo
    dobrze w formie pisanej. Rozumiem w większości wypowiadane
    polecenia, gorzej jest z umiejętnością mówienia, jednak z
    pewnością szybko to nadrobię gdy będę miał częstszy kontakt z
    tym językiem.
    Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzą Państwo moją
    kandydaturę.

  12. ziomalo901 na 16 lutego 2014 @ 21:27

    Witam jestem zainteresowany ofertom mam 47 lat jestem sprawny fizycznie mogę podjąć się różnych prac i wyjechać wraz z żoną i siostrą proszę o kontakt na numer 697 021 699

  13. chcialbym podjac prace wraz z kolega kolega tez jest zainteresowany wasza oferta moje imie to jan i posiadam uprawnienia na wozki widlowe a kolega ma na imie szczepan

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ogłoszenie.

Oferty pracy

Oferty pracy dla budowlańców

Praca w Wielkiej Brytanii i Irlandii

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.