Dodaj ogłoszenie

€8,92 brutto/h

Praca na produkcji przy kwiatach w Holandii

  • Miasto: okolice Dronten
  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 26 lutego 2013 16:03

Praca fizyczna w Holandii przy pielęgnacji kwiatów na hali. Legalna praca w Holandii u sprawdzonego klienta. Pracodawca oferuje korzystne wynagrodzenie (stawka wiekowa obejmuje osoby poniżej 23 roku życia) oraz możliwość pracy w nadgodzinach.  Zapewnione zakwaterowanie i ubezpieczenie na czas pracy w Holandii.

Stanowisko pracy: Pracownik produkcji Holandia
Branża: sektor agralny
Miejsce pracy: Holandia, okolice Dronten
Data rozpoczęcia pracy: 04 marzec 2013
Wynagrodzenie: €8,92 brutto/h

Rodzaj pracy, zakres obowiązków:
– praca na hali,
– układanie sadzonek w doniczkach,
– przewożenie doniczek,
– pielęgnacja kwiatów, warzyw, owoców
– podlewanie, plewienie, zrywanie, ścinanie itp.

Wymagania:
– język angielski na poziome komunikatywnym
– gotowość do pracy w Holandii na okres minimum miesiąca czasu (pracodawca umożliwia przedłużenie kontraktu)
– motywacja do pracy

Osoby zainteresowane ofertą spełniające powyższe wymagania prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro@goodjob.com.pl w dopiskiem „Kwiaty”.

Uwaga! Oferta nie nie jest skierowana do par ponieważ nie ma gwarancji wspólnego zamieszkania ani wspólnej pracy.

Agencja Good Job (nr cert. 6515).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 870512cba1a34a09

Linki sponsorowane