Dodaj ogłoszenie

do uzgodnienia

Pokojówka – sprzatanie Hoteli – Praca w Holandii

  • Ulica: Aleksandra 5
  • Miasto: 46-300 Olesno
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Kod pocztowy: 46-300
  • Opublikowany: 6 maja 2013 15:21

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy sprzątaniu pokoi w hotelach w Holandii. Kontrakt na 7 miesięcy. Zaiwaniony transport do pracy, zakwaterowane, wyżywienie oraz ubezpieczenie podczas pracy w Holandii.

Szczegóły oferty pracy…

Dla naszego Klienta – pracodawcy zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko pracy: Pokojówka – sprzątanie Hoteli – Praca w Holandii (oferta nr MU 21 MS).

Zakres obowiązków: Sprzątanie pokoi hotelowych

Przewidywany okres pracy tymczasowej: od zaraz – kontrakt na minimum 7 miesięcy z urlopami.

Kraj zatrudnienia i region północna Holandia

Wymagania:
Wymagania: nie jest wymagane doświadczenie
Posiadanie prawa jazdy : mile widziane
Wymagana znajomość języka obcego: angielski komunikatywny

Wynagrodzenie:
dla osoby korzystającej z samochodu firmowego 6,4 euro netto na godzinę (wymaga się posprzątania minimum 4 pokoi na godzinę)
+ dodatkowo €1,60 netto za każdy dodatkowo posprzątany pokój, jeżeli będzie używać samochodu firmowego.

Dla osoby korzystającej z samochodu własnego 7,24 euro netto na godzinę ( wymaga się posprzątania minimum 4 pokoi na godzinę)
+ dodatkowo €1,81 netto za każdy dodatkowy posprzątany pokój, jeżeli zobowiążę się jeździć do pracy własnym samochodem.

Powyższa stawka dotyczy również osób młodocianych.
Osoba która przyjedzie swoim samochodem, oraz będzie nim jeździć do pracy, otrzyma €0,19 za każdy przejechany kilometr, pod warunkiem że będzie zabierać ze sobą do pracy przynajmniej 5 osób.

Osoby pracujące na Hotelu otrzymują od pracodawcy rabat na: mieszkanie, obiady oraz opłatę turystyczną. Rabat ten wynosi od €40 do €60, pod warunkiem że osoby będą zachowywać się zgodnie z regulaminem pracodawcy.

Ubezpieczenie: €19,04 /tydzień
Przewóz z miejsca zamieszkania do pracy i z powrotem: €20/tydzień
Koszty mieszkania: €40/tydzień
Koszty posiłków (Obiady od poniedziałku do soboty firma cateringowa) :€26,80/tydzień
Osoby pracujące na Hotelu musza zabrać ze sobą: Czarne spodnie, Czarne buty, Czarne skarpetki

Agencja Pośrednictwa Pracy Tymczasowej Job Partner. Olesno ul. Ks.Brunona Aleksandra 5, 46-300 Olesno Nr. Zezwolenia 522. Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny tel.343582035 PN-PT 9.00-16.00 . Droga internetowa pozyskujemy aplikacje wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy z naszej strony. Formularz zgłoszeniowy jest jedynie częścią procesu rekrutacji, który zostanie sfinalizowany po umówionym, osobistym stawieniu się na rozmowie kwalifikacyjnej u nas w biurze w Olesnie, poprzedzonym telefonicznym ustaleniem przydatności kandydata na wybrane, wolne stanowisko.
Job Partner – ponieważ my pracujemy z pasja!
www.jobpartner.pl

ID ogłoszenia: 87451825b2816dea