Dodaj ogłoszenie

do uzgodnienia

Opieka dla 70-letniego pana OD ZARAZ koło Freiburga

  • Długość zatrudnienia: poniżej 3 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2013 16:52

Ideal Pflege to prężnie rozwijająca się firma w branży opiekuńczej oferująca pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech.
Znasz język niemiecki i posiadasz doświadczenie w opiece? Zgłoś się do nas już teraz!

Początek pracy: od zaraz

Miejsce: Brigachtal/ okolice Freiburga

Do opieki jest pan w wieku 70 lat, który ma 178 cm i waży ok. 70 kg. Podopieczny jest sparaliżowany w wyniku wylewu, inkontynentny, ma Pflegestufe III. Pan porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, jest odżywiany za pomocą sondy. Mieszka w domu jednorodzinnym wraz z żoną, która pomaga w obowiązkach opiekuńczych.

ZADANIA:

• Opieka nad podopiecznym
• Podstawowa pielęgnacja osoby podopiecznej
• Zmiana pampersów
• Wsparcie przy czynnościach dnia codziennego
• Przygotowanie i podawanie posiłków
• Organizacja czasu dla podopiecznego
• Pomoc w gospodarstwie domowym

WYMAGANIA:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Osoba niepaląca
• Miłe usposobienie oraz cierpliwość

OFERUJEMY:

• Odprowadzamy pełne składki ZUS w systemie oddelegowania ( nie stosujemy systemu delegacji z powodu zaniżonych składek ZUS)
• Legalną pracę w Niemczech
• Atrakcyjne oferty dostosowane do indywidualnych kwalifikacji personelu opiekuńczego
• Organizację wyjazdu
• Zwrot kosztów podróży
• Opiekę koordynatora oraz stałą pomoc ze strony Zespołu Ideal Pflege

Osoby zainteresowane prosimy o podanie numeru kontaktowego na adres e-mail: kontakt@idealpflege.com.pl lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: +48 883 357 366, +48 883 357 368

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ideal Pflege sp.z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz.883).

ID ogłoszenia: 919521230adb66a9

Brak tagów

Linki sponsorowane