Dodaj ogłoszenie

Niemcy

Oferta pracy dla kamieniarzy w Niemczech

  • Długość zatrudnienia: od 3 do 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 23 maja 2014 13:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO CBS Butler

Praca w Niemczech dla kamieniarzy od zaraz. Stanowisko pracy – kamieniarz budowlany, nagrobkowy. Do obowiązków pracownika leżeć będzie obróbka i montaż kamienia, granitu, cięcie poszczególnych elementów, piłowanie i polerowanie. Wymagane doświadczenie i niemiecki.

Szczegóły ogłoszenia…

Dla naszego Klienta – renomowanej niemieckiej firmy z branży kamieniarskiej – poszukujemy pracowników na stanowisku Kamieniarz – na terenie Niemiec.

Kamieniarz budowlany / nagrobkowy (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• obróbka i montaż kamienia / granitu
• cięcie poszczególnych elementów
• piłowanie i polerowanie

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• doświadczenie w branży – kamieniarstwo budowlane (głównie różnego rodzaju stopnie, blaty i schody wykonywane na indywidualne zlecenie klienta ) lub / i
kamieniarstwo nagrobkowe (wykonywanie nagrobków i grobowców z kamieni naturalnych )
• doświadczenie w ręcznej obróbce kamienia
• umiejętność posługiwania się maszynami i urządzeniami do obróbki kamienia
• umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
• znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód

W CBSbutler oferujemy zatrudnienie na pełnych niemieckich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę ze stałą godzinową stawką podstawową brutto od której zostaną zapłacone wszelkie składki w Niemczech. Gwarantuje to dostęp do wysokiego standardu świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub w języku niemieckim na adres: aliskiewicz@cbsbutler.de

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

ID ogłoszenia: 1705329b05b12bf6

Linki sponsorowane