Dodaj ogłoszenie

1200 euro netto (4800 zł)

Niemcy praca dla sprzedawcy kurczaków z rożna

  • Miasto: Bawaria
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Niemcy
  • Opublikowany: 21 marca 2014 16:38

Praca w Niemczech przy sprzedaży kurczaków z rożna. Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą z Niemiec z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zagwarantowywane mieszkanie w Niemczech, przeszkolenie oraz pomoc w nauce języka niemieckiego!

Szczegóły oferty pracy w Niemczech dla sprzedawcy kurczaków…

Tytuł: Praca w Niemczech przy sprzedaży– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.

Naszym klientem jest niemiecka firma z siedzibą w Bawarii zajmującą się mobilną sprzedażą kurczaków z rożna. Firma działa na rynku niemieckim od ponad 20 lat i jest jednym z głównych dostawców grillowanych kurczaków na terenie Bawarii oraz Niemiec wschodnich. W związku z dalszym rozwojem firmy na kolejne regiony firma poszukuje energicznych osób chcących dołączyć do zespołu.

Sprzedawca kurczaków z rożna – Niemcy, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Opis stanowiska
– sprzedaż kurczaków z rożna
– praca 4 dni w tygodniu przez 10 godzin
– dbałość o higienę na miejscu pracy

Wymagania
– podstawowa znajomość j. niemieckiego
– mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
– dobre samopoczucie

Oferujemy
– atrakcyjne wynagrodzenie od 1200 euro netto (4800 zł)
– umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie
– trzytygodniowy okres szkoleniowy
– pomoc w nauce języka niemieckiego
– wsparcie doświadczonych kolegów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres niemcy@holbern.pl wpisując w tytule sprzedawca/03/2014

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Więcej ofert pracy na www.holbern.de

ID ogłoszenia: 429532afce193222

Linki sponsorowane