Dodaj ogłoszenie

30 000 EUR rocz

Konserwator urządzeń technicznych Irlandia, Letterkenny

  • Miasto: Letterkenny
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Irlandia
  • Opublikowany: 21 marca 2017 14:52
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
konserwator-urzadzen-technicznych

Duża fabryka soków z siedzibą w Irlandii (okolice Letterkenny) zatrudni mechanika/konserwatora urządzeń do obsługi technicznej urządzeń. Pracownik odpowiedzialny będzie za obsługę zarówno elektryczną jak i mechaniczną urządzeń i maszyn służących do napełniania i dystrybucji soków na miejscu w fabryce.

Obowiązki będą obejmować:
– Zminimalizowane i rozwiązywanie problemów, wykrywanie błędów na maszynach produkcyjnych w celu zapewnienia płynności ​​produkcji
– elektryczne i mechaniczne utrzymanie maszyn
– prewencyjne serwisowanie i rutynowe kontrole
– regularne przestrzeganie norm bezpieczeństwa pracy
– odpowiednia komunikacja ze współpracownikami i menedżerami w celu zapewnienia obsługi technicznej urządzeń
– prowadzenie dokumentacji dotyczącej każdego zadania i odpowiednie wypełnienie wszystkich formalności – współpraca z zespołem w celu ukończenia prac projektowych, takich jak nowe instalacje
– elastyczność w całym procesie produkcyjnym

WARUNKI
Stanowisko: Konserwator urządzeń technicznych
Kraj: Irlandia, Letterkenny
Nr oferty: 603
Długość kontraktu: Praca stała, kontrakt na min. 6 miesięcy
Wynagrodzenie: 30 000 EUR rocznie (w przypadku odpowiedniego doświadczenia)
Tygodniowy czas pracy: 40 godzin.Zagwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu
Zakwaterowanie: Zagwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu
Wyżywienie: Na koszt Pracownika.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: Ilość miejsc pracy: 1

WYMAGANIA
Doświadczenie zawodowe: Co najmniej trzyletnie doświadczenie w podobnej roli
Wykształcenie: brak danych
Język: Dobra znajomość języka angielskiego
Wymagania dodatkowe: Dodatkowe zalety:
– idealnym kandydatem będzie osoba, która wcześniej pracowała w fabryce soków jako technik/mechanik obsługi technicznej
– dobrze kandydat posiadał solidną wiedzę z dziedziny elektrotechniki, mechaniki
– gotowość do pracy na zmiany, również w weekendy

APLIKACJA

ID ogłoszenia: 28458d12f5ec93b1

Linki sponsorowane