Dodaj ogłoszenie

0

Kierownik magazynu praca w Holandii

  • Miasto: Maasvlakte
  • Długość zatrudnienia: ponad 12 miesięcy
  • Państwo: Holandia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2017 08:41

Opis

Praca w Holandii jako kierownik magazynu.

We współpracy z naszym partnerem biznesowym w Holandii poszukujemy Kierownika Magazynu do pracy w Maasvlakte.

Wymagania:
– dobra znajomość j. angielskiego oraz/lub j. niderlandzkiego,
– min. 4 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w środowisku magazynowym (jest to wymóg podstawowy),
– dobre umiejętności zarządzania i komunikacji; perswazyjność,
– własne zakwaterowanie w Maasvlakte lub okolicach oraz własny środek transportu.

Oferta:
– stała praca w pełnym wymiarze godzin,
– system dwu-zmianowy,
– świetne środowisku pracy,
– zwrot kosztów przejazdu.

Wynagrodzenie jest adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Obowiązki:
– formulowanie projektow dotyczacych planu i budzetu dzialu,
– przygotowywanie raportow dotyczacych realizacji procesow logistycznych i szkod,
– nadzorowanie i zarzadzanie procesami logistycznymi,
– zarzadzanie wlasnym zespolem magazynowym; rekrutacja i selekcja nowych pracownikow, szkolenia i ewaluacja, a także monitorowanie nieobecnosci,
– organizacja spotkan roboczych,
– odpowiedzialnosc za spis narzedzi serwisowych i materialow,
– odpowiedzialnosc za czystosc i bezpieczenstwo w miejscu pracy.

ID ogłoszenia: 4525889e24885176

Linki sponsorowane

Złóż aplikację do pracy lub zostaw odpowiedź

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne ogłoszenia dodane przez EuropeanStaffing

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie ogłoszenia dodane przez EuropeanStaffing »